V okolí ranče si užijete spoustu zábavy.

V létě i v zimě

Ranč Silverado se nachází v horské vesničce Horní Bečva, v srdci Chráněné krajinné oblasti Moravskoslezské Beskydy, díky čemuž je oblíbenou destinací milovníků zimních i letních radovánek.

Letní radovánky

Stačí pár minut chůze a dorazíte k přehradní nádrži Bečva, kde se můžete koupat a užívat si adrenalinových sportů v horkých letních dnech. Příznivci skluzavek a tobogánů zase mohou vyrazit do nedalekého venkovního aquaparku ve Frenštátě pod Radhoštěm. Pěkně se projdete cestou na rozhlednu Súkenická (7,5 km), na zvonici Soláň (14 km) nebo třeba do skanzenu do Rožnova pod Radhoštěm (15 m).

Na cyklisty čeká dlouhá, 152,6 km dlouhá cyklostezka Bečva, která vede přes zajímavá místa Beskyd, jako jsou hrady a zámky a další přírodní a kulturní památky. Přímo z Horní Bečvy si můžete udělat 17 km dlouhý výlet pouze do Rožnova pod Radhoštěm údolím Rožnovské Bečvy a zpátky se vrátit cyklobusem, který zde přes léto jezdí.

Zimní vyžití

Chata je skvělým výchozím bodem pro lyžaře, snowboardisty i běžkaře, nachází se poblíž Ski areálu Rališka s nádherným výhledem na celé Beskydy, lyžařský areál Solisko, lyžařský areál Kubiška, U Sachovy studánky, Mečová či třeba čtyřhvězdičkové lyžařské centrum Bílá s 9 sjezdovkami, snowparkem a 79 km běžeckých tratí.

Jedním z nejnavštěvovanějších míst je lyžařský areál Pustevny, kde můžete lyžovat na více než 10 km sjezdových tratí nebo se proběhnout na běžkových trasách, kterých je více než 53 km. Pokud vás zimní sporty nelákají, udělejte si na sedlo Pustevny alespoň výlet. Oslní vás krásný výhled do krajiny, ale i dílo významného architekta Dušana Jurkoviče

Pohled na sjezdovky Rališka
Pohled na prostor konce lanovky

Relaxujte v zimě i v létě

Ve vesnici se nachází spousta míst, kde si můžete dopřát zasloužený relax, třeba v nedaleké solné jeskyni, Wellness Duo Horal či třeba v Rožnovské pivovaru, kde se nacházejí i pivní lázně. Hosté ranče Silverado mají nárok na mnohé slevy, například na Wellness do hotelu Valaška až 20% slevu.

Líbí se vám ubytování? Zarezervujte si ho!


Napište nám, v kterém termínu k nám přijedete a na kolik osob se máme těšit. Co nejrychleji vám odpovíme s cenovou nabídkou.